המכון לחקר תקשורת המזרח התיכון
THE MIDDLE EAST MEDIA RESEARCH INSTITUTE
מאמר באתר האח"ס: בחירת הומוסקסואל לנשיא ארה"ב, תכשיר הומוסקסואליות במדינות ערב
7/11/2019


מאמר באתר האחים המוסלמים מזהיר: בחירת הומוסקסואל לנשיא ארה"ב תוביל ללחצים על מדינות ערב להכשיר הומוסקסואליות; הנביא מוחמד מורה להרוג הומוסקסואלים

 

ב-10.7.19, פרסם העיתונאי המצרי עאמר שמאח', חבר תנועת האחים המוסלמים, מאמר באתר מפלגת החירות והצדק של התנועה, בו התייחס לעלייה בתמיכה בהומוסקסואלים ובנישואים חד- מיניים בקרב המערב, ובארה"ב בפרט, וטען כי מדובר ב"סטייה" הנוגדת את טבע האדם ואת הדתות המונותאיסטיות.

 

שמאח' הזהיר כי בחירתו של פיט בוטאג'ג' (Pete Buttigieg) הומוסקסואל מוצהר, המתמודד על תפקיד מועמד המפלגה הדמוקרטית לנשיאות ארה"ב, לנשיא - תוביל למסע לחצים על מדינות ערב לקבל את הקהילה הלהט"בית כדבר נורמטיבי, כנהוג היום בארצות המערב. הוא הביע חשש שהמנהיגים הערבים ייכנעו ללחצים אלה, והזכיר כי האסלאם רואה בהומוסקסואליות  "אחד המעשים המתועבים ביותר, שהחוק האסלאמי מורה להרוג את מבצעו, בשריפה, בהשלכה ממקום גבוה, או בסקילה..." וכי הנביא מוחמד אף הורה לעשות כן.


עאמר שמאח'[1]


 

להלן תרגום חלקים ממאמרו של עאמר שמאח':[2]         

 

"לאחר שהעולם התנסה בנשיא אמריקאי קיצוני שהחריד את העולם, ובייחוד את המוסלמים, בטירופו ובהחלטותיו המשונות, הוא עלול להתנסות בעתיד בנשיא אמריקאי אחר, הומוסקסואל...

 

המועמד האמריקאי הרשמי לבחירות 2020 הוא פיט בוטאג'ג' בן ה-37, מהמפלגה הדמוקרטית, המכהן כעת כראש עיריית סאות' בנד במדינת אינדיאנה ונשוי מזה שנה לבן זוגו ג'סטין, כשהשניים מצהירים על רצונם להקים משפחה!

 

הסוטה הזה שואף לקבל את קולותיהם של אמריקאים [הומוסקסואלים] כמותו אשר מספרם גדל פי כמה וכמה במהלך 25 השנים [האחרונות]. הסקרים מלמדים כי במהלך התקופה הזאת, גדל מספרם של התומכים בהומוסקסואלים בקרב האמריקאים פי חמישה, שמספר ההומוסקסואלים בחברה האמריקאית עלה מ-3% בשנת 1990 ל-20% בשנת 2014 ומספר התומכים בנישואי הסוטים הללו עלה מ-11% בשנת 1990 ל-49% בשנת 2014. הדבר מלמד ש-20% מהציבור האמריקאי הם הומוסקסואלים ושחצי מהאמריקאים תומכים ב-20% הסוטים הללו. הם מכירים בהם למרות פשעם הנוגד את טבע האדם... ואשר אין לו קיום אפילו בעולם בעלי החיים.

 

למרבה הצער, הדבר נכון לא רק לגבי האמריקאים. התופעה הזו נפוצה ומדברים עליה בקול רם ברחבי העולם המערבי ללא יוצא מן הכלל. היא הפכה להיות חלק מחירויות [האדם] ולאחת ממטרות מדיניות החוץ של מדינות המערב וניצבת בראש סדר העדיפויות של הארגונים הבינלאומיים כמו האו"ם, הבנק העולמי וארגון אמנסטי. שחרור ההומוסקסואלים באירופה ובאמריקה נחשב כיום לעקרון ראשון במעלה באג'נדה של זכויות האדם והלובי שלה, כולל מגוון ארגונים המפעילים לחצים על משטרים וממשלות.               

 

על פי הנתונים 18 מדינות במערב כבר הכירו בנישואים חד מיניים והאישור לכך בא לאחר משאלי עם.  כמו כן, ראשי ממשלה של חמש מדינות - איסלנד, בלגיה, לוקסמבורג, אירלנד וסרביה - הם הומוסקסואלים חלוצים, שתומכים בהומוסקסואליות בארצותיהם ומחוץ להן. בנוסף, ישנם אלפי אנשים במשרות רשמיות מלבד משרת ראשות הממשלה שסייעו, באמצעות הסמכויות שבידיהם, להסדיר בחקיקה עניינים אחרים הקשורים בתופעה, כמו מתן הכרה חוקית [להומוסקסואלים] לאימוץ ילדים, לביצוע ניתוח לשינוי מין, לקבלת טיפול הורמונלי, לא כל שכן חקיקה [שנועדה] למאבק בהתנכלות ובאפליה [כלפי הומוסקסואלים].       

 

דבר נוסף קרה במאי 2015, אשר הופך את [הסיכוי] לניצחונו של בוטיג'יג' בבחירות לנשיאות ארה"ב לסביר וכן את האפשרות שלאחר מכן ארה"ב תכוון את המשטרים והממשלות לעבר ההומוסקסואליות כפי שהיא מכוונת אותם לעבר הגלובליזציה. באותה עת [מאי 2015] נישא ראש ממשלת לוקסמבורג לחברו ההומוסקסואל, אשר הופיע לצד הגברות הראשונות בשולי פסגת נאט"ו בשנת 2017 ואנו לגלגנו על הימצאותו ביניהן. בטקס נכח ראש ממשלת בלגיה אשר אמר כי 'לוקסמבורג מהווה דוגמה למדינה מתקדמת בסוגיות חברתיות'. הדבר פתח צוהר לנישואים [חד מיניים] נוספים בקרב בעלי תפקידים רשמיים, והעביר את התופעה לשלב חדש של פומביות וגאווה להשתייך אליה. כך התרבו המוסדות והקשרים של [ההומוסקסואלים] מסביב לעולם והמדינות סווגו לפי מידת קבלתן את [התופעה] או סלידתן ממנה. מספר כנסיות מערביות אף אישרו הסכמי נישואים של הסוטים הללו.         

 

האם העולם ישתנה אם האמריקאים יבחרו נשיא הומוסקסואל? זה ודאי, במיוחד משום שהתופעה הרחיקה לכת אף מעבר להשתלטות [הומוסקסואלים] על משרות השליטים במדינות הגדולות, דבר שמונע מאבק בה או את איסורה, או אפילו בחינת עמדת הדת או המוסר כלפיה. שהרי שלוש הדתות המונותיאיסטיות מוקיעות את ההומוסקסואלים; היהדות גוזרת עליהם מוות, יש עדות נוצריות שפועלות כך גם הן, ושאר העדות הנוצריות מתייחסות למעשה הזה כאל חטא גדול ומתועב... שמבצעו לא ייכנס לגן עדן...      

 

ומה לגבינו אנו, הערבים והמוסלמים? למרבה הצער שליטינו ייכנעו במהרה וכבר יש סימנים רבים לכך שמופעלים עליהם לחצים. כך [למשל] התחלנו לשמוע בתקשורת המכובדת שלנו את המילה 'מת'ליה' [שפירושה הומוסקסואליות במובן נייטראלי שמשמעותו יחסים זוגיים בין בני אותו המין] במקום את המילה 'שוזוז' [הומוסקסואליות בקונוטציה שלילית שמשמעותה סטייה], כדי לרכך את ההשפעה שיוצרת המילה על החברות שלנו. כמו כן, הדיווחים החדשותיים בנושא זה באים בזה אחר זה כדי להרגיל את אוזני המאזינים.

 

איננו שוכחים את מה שקרה בספטמבר 2017 כאשר התקיימה חגיגה פומבית של הומוסקסואלים בקהיר, שנכחו בה מאות אנשים והונפו בה דגליהם [קרי: דגלי הקהילה הגאה], והמשטר עצר באותו היום כמה מהם.[3] אלא שאז הופעלו עליו לחצים, עד ששחררם, ואף אפשר להם בהמשך לבטא את עצמם ולהפיץ את דעותיהם באמצעות הרשתות החברתיות, ודרך הספרות, שם איש לא מפקח על מה שמפרסמים. טבעי שבעקבות צעד כזה יבואו צעדים נוספים, במיוחד כשבכל עת מפרסמים את חלוצי התופעה במצרים והם מוזמנים לפעילויות [בנושא זה] בחו"ל. הפחד הוא שמצרים תהפוך ללבנון אשר התופעה החלה בה באופן חרישי וכיום היא הפכה [מדינה זו] למקום המפגש של הומוסקסואלים מאירופה ומהמזרח התיכון.     

 

אנחנו מזהירים מהשלכותיו של חטא כבד זה, גם אם הוא מופיע בכסות הומניטרית שקשורה לתחום זכויות האדם. אנו מזהירים מפני כניעה לסחיטות מצד גורמים בינלאומיים על מנת שנקבל את הפשע הזה. 

 

הומוסקסואליות באסלאם היא אחד המעשים המתועבים ביותר, שהחוק האסלאמי מורה להרוג את מבצעו, בשריפה, בהשלכה ממקום גבוה, או בסקילה... כדברי הנביא: 'מי שמצאתם אותו מבצע מעשה אנשי לוט [קרי, משכב זכר], הרגו אותו ואת זה שהמעשה בוצע בו'. אנשי הדת אומרים: אללה לא השמיד כפרים שהיה בהם ניאוף, אך כן השמיד כפר שבוצע בו המעשה הזה. ישמרנו אללה מכל רע."     

  [1] fj-p.com, 10.7.2019

[2] fj-p.com, 10.7.2019

[3] מדובר בהופעה של הלהקה "משרוע לילא" הלבנונית התומכת בקהילה הגאה. אל-שורוק (מצרים), 2.10.2017. עוד על המחלוקת שמעוררת הלהקה ראו בדוח ממרי בנושא ויכוח ציבורי בירדן על חירויות וערכים עקב ביטול הופעה של להקה שסולנה הומוסקסואל.